POZNAJ NAS

Każda historia jest wyjątkowa, ponieważ każda jest inna, każdy z nas jest inny

Życie, dzięki temu jest takie cudowne, ponieważ lubi nas zaskakiwać. Tylko my możemy zdecydować, które momenty zostaną z nami na zawsze. U każdego człowieka w życiu jest taki czas, w którym musi dokonać wyboru, zdecydować co jest dla niego najlepsze, albo nie… Jeśli jest coś, co kochamy robić, decyzja wydaje się być prosta, nie zawsze jednak podążamy za tym głosem, bowiem przy takich decyzjach z serca zawsze istnieje ryzyko.

Ja robię to, co kocham i jestem wdzięczny, że wychodząc ze strefy pozornego komfortu stworzyłem RobimyFilm i mogę być w tym miejscu. Dziękuje za niekończącą się przygodę, za ludzi, których podczas tej przygody poznałem i wciąż poznaje, oraz za czas, który mogę z nimi dzielić. Moje życie jest pełne zatrzymanych momentów – moich własnych oraz Waszych, wciąż tworzą się nowe. Nie wiem, czy jest dzięki temu bogatsze, ale bywa niezwykle wzruszające.

Jestem pewny, że każda historia jest wyjątkowa, ponieważ każda jest inna, każdy z nas jest inny. Mając tego świadomość, mając pasję tworzenia i głowę pełną pomysłów – wciąż poznaje nowe, fantastyczne osoby, dzięki którym mam zaszczyt zatrzymywać ich chwile.

Zapraszam i Ciebie.


Tomek Pawelus

TOMEK

Założyciel  Kamera  Montaż

Trudno pisać o sobie, ale spróbuję 🙂 Staram się być, a podobno jestem nienasyconym perfekcjonistą z widokiem na ciągłe doskonalenie. Nie znoszę marnowania czasu, dlatego szanuję każdą godzinę własną, oraz innych. W życiu kieruje mną intuicja, oraz umiejętność pokonywania barier w myśl zasady – chcieć znaczy móc. Optymizm z niekonwencjonalnym poczuciem humoru. Kocham życie, moją rodzinę i najskrytsze zakątki naszego świata.

MARIUSZ

Kamera i cała reszta

Niezawodny video akrobata. Utrzyma kamerę zawsze i wszędzie. Nieoceniony w każdej dziedzinie życia, z naciskiem na niezbędny. Jego uwadze nic nie umknie, bo to najmniejsze szczegóły czasem odgrywaj największą rolę. Lubiący ludzi i uśmiechnięty – zagwarantuje niezbędną dawkę dobrego humoru. Ale przede wszystkim zawsze pierwszy, szukający niepowtarzalnych ujęć, nowych wrażeń chwili i o krok właśnie przed tą całą resztą.

PAULINA

Fotografia

Niezastąpiona, gdy trzeba uwiecznić chwile, obecna zawsze w odpowiednim czasie i miejscu. Kocha zdjęcia i pokazane na nich emocje.

TOMEK

Fotografia

Indywidualista wyjątkowo wrażliwy na piękno, nie tylko kobiece. Oddycha by fotografować, jest to naturalna i nieodzowna cześć Jego życia… robi to tak, jakby wstrzymywał oddech, by w ułamku sekundy wyostrzyć wszystkie swoje zmysły dla schwytania rzeczywistości.

Masz pytania?

Sprawdź o co pytają mnie nasze pary, a być może uzyskasz swoją odpowiedź.

Wasze historie ślubne

Mamy dla Was kilka wybranych historii ślubnych, gdzie możecie zobaczyć miłość i to coś, czego nie można opisać pustymi słowami. Dzięki Wam można się przekonać, że miłość, wiara i nadzieja może dosięgnąć każdego z nas. 

Asia&Kamil – Wyjątkowa para w wyjątkowym miejscu

  W Stylowej i przytulnej Restauracji nawiązującej architekturą i wystrojem do staropolskich dworków mieliśmy zaszczyt uwiecznić celebrowanie wyjątkowego dnia Asi i Kamila.  Niepowtarzalny klimat zabudowań i urok okolicy w połączeniu z...

Czytaj więcej
Kamerzysta fotograf na wesele Łódź Warszawa ślub

Ola+Rafał – Romantyczny ślub

  Wspólna droga Oli i Rafała zaczęła się w Czarnym Stawie. Jest to bajkowe miejsce znajdujące się w otoczeniu pięknej przyrody, blisko stawów i zieleni. Nie trzeba się domyślać, że świętowanie w tak urokliwym miejscu z cudowną parą było...

Czytaj więcej
Zdjęcie ślubne fotograf i kamerzysta na wesele łódź warszawa