fbpx

Paulina&Radek | Plener i reportaż ślubny

FOTOGRAFIA ŚLUBNA | WIDEOFILMOWANIE

Paulina to piękna i charakterna kobieta, Radek spontanicznie charyzmatyczny. Podczas pleneru ślubnego mieliśmy okazje poznać ich lepiej i muszę przyznać, że bawiliśmy się świetnie. Panowała atmosfera luzu i zabawy, bez zbędnej sztuczności i zahamowań. Dzięki takim ludziom mogą powstać fantastyczne produkcje, ponieważ szczerość i otwartość na świat wygląda niezmiennie – najlepiej.

 

„Panowała atmosfera luzu i zabawy, bez zbędnej sztuczności i zahamowań”

 

Towarzyszyła nam piękna, słoneczna pogoda. Korzystając z uroków słońca i błękitu wyruszyliśmy do Orłowa. Zdecydowanie gwoździem programu jest tutaj klif, czyli kilkudziesięciometrowe urwisko wyrastające z plaży. Śmiało stwierdzam, że jest to najbardziej malowniczy odcinek polskiego wybrzeża. Niesamowite jest to, iż o każdej porze roku wyglada inaczej – niezmiennie jednak pięknie. Realizowany przez nas film plenerowy oraz fotografia w tym miejscu były wzbogacone o te widoki właśnie. Wzdłuż klifu wiedzie nadmorska trasa spacerowa do Sopotu. Idąc szczytem skarpy można zobaczyć panoramę mierzei helskiej, portu w Gdyni oraz płazy. Widoki są naprawdę rewelacyjne.

 

Film ślubny w pakiecie

Zastanawiasz się nad filmem ślubnym? Nie czekaj, bo warto połączyć te dwie usługi. Wybierając film ślubny i fotografię zyskujesz więcej, oprócz jednej doświadczonej i zgranej ekipy – dodatkowy rabat cenowy. Ten pakiet usług to jest, to czego powinno się oczekiwać od pamiątki ślubnej.

Formularz kontaktowy