FILM ŚLUBNY

wideofilmowanie

Wideofilmowanie | Film ślubny

Łódź Warszawa Bełchatów cały kraj

Gdy w powietrzu unosi się miłość

Życie jest nieprzewidywalne piękne i w tym jest jego sens. Niestety pamięć bywa zawodna i często zdarza się, że odtwarzamy w głowie szczątki obrazów, słów, gestów… ile dalibyśmy wtedy, aby przeżyć to jeszcze raz. Film ślubny jest jednym z przeżyć, którego po prostu nie można skazać na zapamiętane jedynie – urywki scen. Sam ślub i przysięga są szczególnie emocjonalne i piękne w swej szczerości, że po latach niewątpliwie każdy doceni pamiątkę w postaci filmu ślubnego i będzie mógł poczuć tamtą atmosferę, otulając się magicznymi wspomnieniami.

Jako kamerzysta ślubny spotykam się na co dzień z zadowoleniem moich par z dokonanego wyboru, ponieważ kiedy emocje się uspokoją, kurz opadnie, suknia zawiśnie w szafie, goście się rozejdą, a my wrócimy do swoich obowiązków, jedyne co nam zostanie to zdecydowanie film, który przywróci biel sukni i jej spektakularny wygląd, pokaże bawiących się rodziców, ciocie, wujków i nas samych, młodych i zakochanych. I nieważne, skąd jesteś. Czy to jest Łódź, Warszawa, czy całkiem inne miejsce naszego kraju – zapamiętaj, jesteśmy tutaj dla Ciebie!

 Historia dwojga wspaniałych ludzi | wideofilmowanie | Marzena&Sebastian

Krótka historia dwojga wspaniałych ludzi, których życie połączyło w niebanalnie fajny sposób. Są dowodem na to, że dzielące kilometry mogą zbliżać, a autostrada stać się symbolem miłości.

Zwiastun filmu ślubnego | Ania&Jacek

Piękna Pani Młoda, przystojny Pan Młody, piękny pałacyk, doprawdy to musiało się udać.

Ślub w Pałacyku | Nieskończenie delikatna opowieść | Ania &Jacek

W malowniczej scenerii przy udziale fantastycznych ludzi celebrujemy Ich wyjątkowy dzień. Doprawdy było niezwykle przyjemnie, jednocześnie elegancko i szampańsko. W konsekwencji przeżywamy wciąż na nowo te delikatne i ulotne chwile w filmie ślubnym Ani i Jacka.

Bride on twilight | Panna młoda o zmierzchu | Plener ślubny

Opowieść z pachnącego lasu, urokliwa a zarazem tajemnicza. Zieleń, szum wody i ona, czyli krótka zapowiedź szczęśliwych chwil.

Opowieść miłością pisana | Magda&Łukasz | Teledysk ślubny

Często te najprostsze, niewymuszone gesty mówią więcej niż potok słów… tak było w tym przypadku. Delikatne spojrzenia, subtelne gesty, dotyk. Uczucie unosiło tych dwoje, zapraszamy do obejrzenia filmu ślubnego kipiącego miłością.

Jak wybrać dobrego kamerzystę – diabeł tkwi w szczegółach

Dzień ślubu dla większości oprócz tego, że jest oczywiście wyjątkowy, bywa również nieco stresujący. Wszystko jest zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. Profesjonalny kamerzysta nie pozwoli aby jego obecność jeszcze bardziej Cię stresowała, nie będzie również zmieniał czegokolwiek, czy kazał się dostosować. W naturalny i subtelny sposób uwieczni każdą z tych wyjątkowych chwil, zwróci uwagę na detale, uchwyci momenty wzruszenia, pokaże Waszą miłość i zachowa te uczucia na zawsze. Niewątpliwie dobry kamerzysta jest niezauważalny i wtapia się w naturalny przebieg uroczystości. Dlatego warto postawić na profesjonalne wideofilmowanie.

W tajemniczym ogrodzie |  film ślubny | Marta&Piotr

Niezwykle sielsko i anielsko było właśnie na ślubie i przyjęciu weselnym Marty i Piotra. Ich niewymuszona szczerość i serdeczność nie ma siebie równych. Co więcej Film Ślubny z ich udziałem pełen jest fantastycznych momentów. Serdecznie zapraszamy.

The heart wants what it wants | Serce nie sługa | kamerzysta | Agnieszka&Rafał

Zdecydowanie ich Film Ślubny to kwintesencja wspólnie przeżytych momentów. To z pewnością jedyna w swoim rodzaju para, niezwykle kochających się i szalejących za sobą ludzi.

Mała zapowiedź – bardziej od środka | wideofilmowanie | Magda&Łukasz

Film ślubny musi mieć przerwę, a kamerzysta czas odpocząć. Jeden z naszych przerywników.

Woman in the lens I Siła kobiet | Sesja dla niego

Kobieta słaba płeć? Nic bardziej mylnego! Teraz bywają silne, piękne i niezwyciężone. Zapraszamy na krótki film o delikatności zamkniętej w pięknym i niebanalnym opakowaniu. Wideofilmowanie inaczej.

Fotografia Ślubna w pakiecie

Jeśli interesuje Cię również fotografia ślubna, to mam dla Ciebie super propozycje. Wybierając film i fotografię zyskujesz więcej, oprócz jednej doświadczonej i zgranej ekipy – dodatkowy rabat cenowy. W pakiecie taniej.

Nasze wyjątkowe zdjęcia ślubne

Nasza fotografia ślubna to nie tylko klatka robiona po klatce dla uzyskania jakiegoś efektu. Jakieś zdjęcia nas nie interesują! Wierzymy, że Was również nie! Robimy zdjęcia mające smak, zapach i barwę… Do tego kamerzysta | film ślubny i będzie to wyjątkowe połączenie.

Masz pytania?

Sprawdź o co pytają mnie nasze pary, a być może uzyskasz swoją odpowiedź.

Nasz Instagram

Zobacz nasze realizacje ślubne na naszych profilach społecznościowych. Znajdziesz tam najnowsze materiały w postaci filmów i zdjęć ślubnych związanych z naszymi usługami. Wykonanych w różnych miejscach naszego kraju, takich jak Łódź, Warszawa, Wrocław i wielu innych. Śledź, obserwuj nas i zobacz wszystko, to co zawiera się w słowach wideofilmowanie, kamerzysta oraz fotograf ślubny.

Pracujemy w całym kraju. Najczęściej w województwie łódzkim, mazowieckim, wielkopolskim, w miastach i okolicach takich jak Łódź, Warszawa, Wrocław, Poznań, Bełchatów. Wideofilmowanie, kamerzysta, fotografia ślubna również za granicą.