Ola+Rafał | Romantyczny ślub

FOTOGRAFIA ŚLUBNA | WIDEOFILMOWANIE

 

Wspólna droga Oli i Rafała zaczęła się w Czarnym Stawie. Jest to bajkowe miejsce znajdujące się w otoczeniu pięknej przyrody, blisko stawów i zieleni. Nie trzeba się domyślać, że świętowanie w tak urokliwym miejscu z cudowną parą było niezapomnianym przeżyciem. Zabawa do rana z fantastycznymi gośćmi urzekła nie tylko nas, ale i wszystkich zgromadzonych.

Tak cudownie połączona miłość musiała mieć ciąg dalszy, dlatego realizacja pleneru z udziałem tych dwojga była niezwykle udana. W romantycznej Arkadii, czyli najbardziej romantycznym miejscu w Polsce uwieczniliśmy czystą miłość. Nie dziwię się, że Ola i Rafał wybrali właśnie Arkadię na miejsce sesji poślubnej. Połączenie zabytków stylizowanych na ruiny, wody i zieleni tworzy scenerię niczym z romantycznych książek.

Jeżeli myślicie o Waszej wspólnej drodze, to jesteśmy tutaj dla Was. Przekonajcie się, że warto mieć fotografa i kamerzystę ślubnego.

“Wspólnie i z miłością. Romantyczny ślub”

Film ślubny w pakiecie

Zastanawiasz się nad filmem ślubnym? Nie czekaj, bo warto połączyć te dwie usługi. Wybierając film ślubny i fotografię zyskujesz więcej, oprócz jednej doświadczonej i zgranej ekipy – dodatkowy rabat cenowy. Ten pakiet usług to jest, to czego powinno się oczekiwać od pamiątki ślubnej.