Marzena&Sebastian | Prawdziwa historia prawdziwej miłości

FOTOGRAFIA ŚLUBNA | WIDEOFILMOWANIE

Marzena to silna, piękna i emanująca niesamowitą serdecznością kobieta. Sebastian to twardo stąpający po ziemi realista, nie brakuje mu jednak uśmiechu na co dzień i radości życia. Praca z nimi była prawdziwą przygodą, zabawą i fajnym przeżyciem. Takie też było ich przyjęcie weselne, pełne spontanicznych, uśmiechniętych ludzi, którzy naprawdę dzielili z nimi radość tego wyjątkowego dnia.

Różnorodność to również cecha do nich pasująca, nie było mowy o nudzie i sztywnych konwenansach. Przez cały czas pracy z nimi balansowaliśmy na pograniczu bajkowego snu pomieszanego z mrocznym pięknem lasów i zieleni.

Motywem nie tyle przewodnim, co bardzo ważnym była autostrada i kilometry kiedyś ich dzielące. Czyż to nie jest romantyczność rodem z bajki?… Czasami słowa nie wystarczą, dlatego zapraszam Was do obejrzenia trailera ślubnego z ich najważniejszego dnia, oraz reportażu fotograficznego.

 

“Enjoy Love”

Film ślubny w pakiecie

Zastanawiasz się nad filmem ślubnym? Nie czekaj, bo warto połączyć te dwie usługi. Wybierając film ślubny i fotografię zyskujesz więcej, oprócz jednej doświadczonej i zgranej ekipy – dodatkowy rabat cenowy. Ten pakiet usług to jest, to czego powinno się oczekiwać od pamiątki ślubnej.